Beste Vrouwenthrillers boeken van 2021, van 1 tot 10

Ontdek de huidige top 10 van bestsellers van 2021 in de categorie Vrouwenthrillers. Een uitgebreide lijst van de beste Vrouwenthrillers boeken en beste Vrouwenthrillers boeken series van 2021 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Vrouwenthrillers boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuwe Vrouwenthrillers boeken van 2021

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Vrouwenthrillers boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Vrouwenthrillers' Gedrukte boeken in 'Vrouwenthrillers' Audioboeken in 'Vrouwenthrillers'

Nederlands | Druk: 3 | Paperback | 9789022576229 | 384 pagina's
4.5 op 5 sterren
Boek cover Helen Grace 1 - Iene Miene Mutte van M.J. Arlidge (Paperback)
De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich het liefst alleen door het leven slaat, maar wordt achtervolgd door persoonlijke demonen die haar af en toe zelfs in een depressie dreigen te storten. Toch is zij onmisbaar in de strijd tegen psychopaten die Southampton blijven teisteren en onschuldige slachtoffers maken, op gruwelijke wijze…
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789083034812 | 317 pagina's
4.4 op 5 sterren
Boek cover Dubbel Bedrog van Julienne Brouwers (Binding Unknown)
NR 1 OP NIEUW TALENT THRILLER LIJST! Een bloedstollende psychologische thriller
Wat als je erin geluisd wordt voor moord? Na het onverwachte overlijden van haar man Olivier staat huisarts Myrthe plotseling alleen voor de zorg van hun peuter. Tijdens het uitzoeken van hun documenten stuit ze op een liefdesbrief en komt er tot haar schok achter dat Olivier een affaire had voor zijn dood. Ze raakt in contact met de minnares en ontdekt dat haar man in een lastige zaak verwikkeld was, bij zijn advocatenkantoor op de Zuidas. Myrthe krijgt steeds meer aanwijzingen dat haar man onder verdachte omstandigheden is overleden en gaat op eigen onderzoek uit, maar stuit hierbij op...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044978834 | 318 pagina's
4.2 op 5 sterren
Boek cover Souvenir van Suzanne Vermeer (Binding Unknown)
Een Italiaanse zomer vol geheimen... Nienke Dijkstra en haar moeder Carolien zijn op vakantie in Umbrië, waar ze een meerdaagse kookcursus willen combineren met wandelen, wijnproeven en uitstapjes naar de mooie stadjes in de regio. Op een ochtend is Carolien echter ineens verdwenen. Ze blijkt een taxi naar Florence te hebben genomen, de stad waar ze als tiener enkele jaren heeft gewoond, maar daar loopt het spoor dood. Nienke is ten einde raad. Haar moeder lijdt sinds twee jaar aan de ziekte van Alzheimer en lijkt niet te weten wat ze doet. Met niets anders dan een medaillon als aanwijzing...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789460684517 | Geen personage | 256 pagina's
4.2 op 5 sterren
Boek cover Zomernacht van Linda van Rijn (Paperback)
literaire thriller
Net als andere jaren besteedt Laurien van Poelgeest de eerste week van de zomervakantie als leiding op een zomerkamp voor kinderen. Ook al kan ze na haar eerste jaar als lerares Nederlands op een middelbare school wel vakantie gebruiken, ze heeft veel zin in het kamp. Sinds ze zelf als kind meeging, heeft ze nog geen jaar overgeslagen. Haar tweelingzus Tessa is er ook, net als een aantal goede vrienden met wie ze inmiddels een vaste groep leiding vormt. Ook heeft Laurien haar collega Pieter gevraagd om mee te gaan, omdat ze één persoon te kort kwamen. Dat zij en Pieter al een tijd aan het...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401613996 | 288 pagina's
1 op 5 sterren
Boek cover Vlieland van Kiki van Dijk (Paperback)
In de spannende thriller Vlieland van Kiki van Dijk gaat reisblogger Charlie op onderzoek uit nadat er twee meisjes verdwijnen. Voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Noortje Brink. Vlieland, de nieuwe vakantiethriller van Kiki van Dijk, gaat over Charlie. Charlie is reisblogger, maar zoekt het dit jaar noodgedwongen dichter bij huis. Als ze wordt uitgenodigd voor een paar nachten op een glamping op Vlieland, grijpt ze haar kans. Het eiland trekt de laatste jaren veel hippe toeristen, dankzij de luxe restaurants, exclusieve winkeltjes en prachtige natuur. Op het eiland...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402313468 | 303 pagina's
4.4 op 5 sterren
Boek cover Kate Marshall 2 - Schaduwland van Robert Bryndza (Binding Unknown)
Een Kate Marshall-thriller
Je kunt hem niet zien. Maar hij jou wel… Criminologe Kate Marshall is met haar zoon aan het duiken als ze een huiveringwekkende ontdekking doen. Ze vinden het lichaam van een tiener, verstrikt onder water. De politie bestempelt het al snel als een tragisch ongeluk, maar Kate is daar niet zo zeker van. Er klopt heel veel niet: wat deed het slachtoffer daar midden in de nacht? En als hij zo’n sterke zwemmer was, hoe verdronk hij dan? De verdronken tiener is het meest recente slachtoffer in een reeks mysterieuze sterfgevallen en verdwijningen rond Shadow Sands. Over deze plek doen veel...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026354298 | 398 pagina's
Boek cover Perfecte dood van Helen Fields (Binding Unknown)
In Perfecte dood van Helen Fields, het derde boek uit de serie rondom Luc Callanach en Ava Turner, vergiftigt een seriemoordenaar zijn slachtoffers langzaam, zonder dat ze er weet van hebben. Perfecte dood van Helen Fields is het derde deel in de serie rondom Luc Callanach en Ava Turner. Een seriemoordenaar heeft Edinburgh stevig in zijn greep, zonder dat Luc Callanach en Ava Turner er weet van hebben. Hij slaat berekenend en gewetenloos toe. Zijn slachtoffers legt hij om door middel van gif, zodat deze langzaam en op pijnlijke wijze sterven, zonder enig besef van het gif dat door hun...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026352126 | 431 pagina's
3.3 op 5 sterren
Boek cover Wie niet horen wil van Nicci French (Paperback)
In de psychologische thriller Wie niet horen wil van Nicci French gaat Tess op onderzoek uit als haar dochtertje Poppy vreemde taal begint uit te slaan en een lugubere tekening maakt. Wie niet horen wil van Nicci French gaat over Tess, die net haar leven weer op orde heeft. Jason en zij zijn een jaar geleden vriendschappelijk uit elkaar gegaan en delen de voogdij over hun dochtertje Poppy. Ze moet nog wennen aan haar nieuwe situatie, maar is blij met de hulp die ze krijgt van haar vrienden. Dat Jason inmiddels is getrouwd, daar probeert ze te zich overheen te zetten. Zelf is ze ook...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026352355 | 376 pagina's
5 op 5 sterren
Boek cover Vluchtweg van Jet van Vuuren (Paperback)
Vluchtweg van Jet van Vuuren is de ultieme zomerthriller: origineel, grappig, meeslepend en bovenal zeer spannend! Waar zou jij heen gaan als je nergens meer veilig lijkt te zijn? In Vluchtweg van Jet van Vuuren verdrinkt tijdens een zeiltocht in Friesland de mooie zeventienjarige Femke voor de ogen van haar zusje Judy. Ze belandt door een klap van de giek in het water en komt om het leven, Judy kan net op tijd worden gered. Het drama ontwricht Judy’s leven ernstig en ze houdt er een groot trauma aan over. Twintig jaar later, wanneer Judy denkt haar trauma te hebben verwerkt, is ze...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026352133 | 327 pagina's
3.3 op 5 sterren
Boek cover Wie niet horen wil van Nicci French (Binding Unknown)
In de psychologische thriller Wie niet horen wil van Nicci French gaat Tess op onderzoek uit als haar dochtertje Poppy vreemde taal begint uit te slaan en een lugubere tekening maakt. Wie niet horen wil van Nicci French gaat over Tess, die net haar leven weer op orde heeft. Jason en zij zijn een jaar geleden vriendschappelijk uit elkaar gegaan en delen de voogdij over hun dochtertje Poppy. Ze moet nog wennen aan haar nieuwe situatie, maar is blij met de hulp die ze krijgt van haar vrienden. Dat Jason inmiddels is getrouwd, daar probeert ze te zich overheen te zetten. Zelf is ze ook weer...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Thrillers & Spanning